TONY ALMÉN & PETER GEST, Skåp, Karl Andersson & Söner, 2000-tal.
4377624. TONY ALMÉN & PETER GEST, Skåp, Karl Andersson & Söner, 2000-tal.
vitlackerad mdf med glasad front och sidor med infällt beslag och ben i metall. Invändigt belysning i topp samt justerbara fyra hyllplan i klarglas. Höjd ca 206, djup ca 36, bredd 45 cm.
Bruksskick med hanteringsmärken, repor och färgbortfall.