KOPPARKITTEL på STÄLL, 1900-tal.

4377599. KOPPARKITTEL på STÄLL, 1900-tal.

Med hänklar, höjd inkl ställ ca 36,5 och diameter inkl hänklar 47,5 cm.

Något bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något bruksslitage, märken.

Antal besök: 227