VÄGGLJUSSTAKE, ett par, mässing/glas.

4377587. VÄGGLJUSSTAKE, ett par, mässing/glas.

Glaskupa ca 30 cm, höjd samt 15 cm, diameter.
Ljusstake ca 44 cm.
Bredd ca 15 cm.

Bruksslitage, samt nagg. Se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake ca 44 cm.
Bredd ca 15 cm.

Antal besök: 244