EMALJFÖREMÅL, 7 st Kockums.

EMALJFÖREMÅL, 7 st Kockums.
4377565. EMALJFÖREMÅL, 7 st Kockums.

diameter ca 11-35 cm, höjd ca 14-20 cm.

bruksslitage, emaljskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 288