HELGE ANDERSSON. Gouache, signerad.

4377493. HELGE ANDERSSON. Gouache, signerad.

Rammått ca 37 x 51 cm.

Bruksskick, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 37 x 51 cm.

Antal besök: 297