SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
4377450. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Svängd form med skuren dekor, förgylld och bronserad. Höjd 87, bredd 51 cm.

Slitage, smärre dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 329