Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
VAS, "Marcel", Timo Sarpaneva, CHAMPAGNEGLAS, 2 st, glas, Iittala.
437743. VAS, "Marcel", Timo Sarpaneva, CHAMPAGNEGLAS, 2 st, glas, Iittala.
Höjd ca.
Slitage, smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca.
Slitage, smärre repor.
Auktionshuset Kolonn
951