ÅDERLÅTARE, 1700-/1800-tal.

ÅDERLÅTARE, 1700-/1800-tal.
4377279. ÅDERLÅTARE, 1700-/1800-tal.

Åderlåtare längd ca 5 cm.
Mått etui: 7,5 x 4 x 2 cm.

Bruks- och åldersslitage
"Avfyrningsmekanismen" till åderlåtaren är av och saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åderlåtare längd ca 5 cm.
Mått etui: 7,5 x 4 x 2 cm.

Bruks- och åldersslitage

Antal besök: 171