BENBOCKAR, 2 st, metall, "Loop Stand", Hay, samtida.

4377187. BENBOCKAR, 2 st, metall, "Loop Stand", Hay, samtida.

Lackerad metall. Längd ca 65, bredd 41, höjd 95,5 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 167