4377039. EN GRUPP BLANDADE SILVERPLÄTERADE FÖREMÅL (7).
två viktorianska silverhandtagsfästen, ett George III silverfat kittelställ, ett silverpläterat fruktvinunderlägg från 1800-talet, en korg med naivetform, en kaffekanna och en tallrik, största stycket 20 cm diameter (7).
Allmänt slitage och märken, mest i behov av en bra rengöring.