EN GRUPP BLANDADE SILVERPLÄTERADE FÖREMÅL (7).

4377039. EN GRUPP BLANDADE SILVERPLÄTERADE FÖREMÅL (7).

två viktorianska silverhandtagsfästen, ett George III silverfat kittelställ, ett silverpläterat fruktvinunderlägg från 1800-talet, en korg med naivetform, en kaffekanna och en tallrik, största stycket 20 cm diameter (7).

Allmänt slitage och märken, mest i behov av en bra rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 99