EVA HOLMÉR-EDLING. ETSNING, signerad samt numrerad.

4377004. EVA HOLMÉR-EDLING. ETSNING, signerad samt numrerad.

ca 22x20 cm inglasad
rammått 37,5x33,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 22x20 cm inglasad
rammått 37,5x33,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 204