BO HULTÉN. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

4376971. BO HULTÉN. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

ca 21x29 cm, inglasad
rammått 35x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bo Hultén (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 21x29 cm, inglasad
rammått 35x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bo Hultén (Född 1945)

Antal besök: 200