LARS GRÖNFELT, blandteknik, Signerad L.Grönfelt - 72. 22 x 28 cm.

437693. LARS GRÖNFELT, blandteknik, Signerad L.Grönfelt - 72. 22 x 28 cm.

Illustration 22 x 28 cm
Ramen 37,5 x 43,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Illustration 22 x 28 cm
Ramen 37,5 x 43,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 648