OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, Same, signerad Alm Ångström.

4376904. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, Same, signerad Alm Ångström.

Träram med pastellage, mått ca 53 x 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 322