TAKPLAFOND, 1900-talets mitt.

TAKPLAFOND, 1900-talets mitt.
4376862. TAKPLAFOND, 1900-talets mitt.

Höjd 50 cm. Diameter 43 cm.

Slitage, små nagg längst ovankanten. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm. Diameter 43 cm.

Antal besök: 202