SOFFA, utdragbar, tidigt 1900-tal, målad.

4376853. SOFFA, utdragbar, tidigt 1900-tal, målad.

Uppfällbart lock/sits med underliggande förvaring.
Längd 160cm
Bredd 58cm
Höjd 92cm, Sitthöjd 48cm.

Bruksslitage, färgskav, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 160cm
Bredd 58cm
Höjd 92cm, Sitthöjd 48cm.

Antal besök: 250