SKÄRMMÖSSA, polis, 1940-tal.

SKÄRMMÖSSA, polis, 1940-tal.
4376798. SKÄRMMÖSSA, polis, 1940-tal.

Diameter ca 26 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 26 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 277