GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
437678. GOLVUR, 1800-tal.

Målat. Urtavla signerad "Eric Olof". Pendel och två lod. Längd 64. Bredd. 26. Höjd 203 cm.

Ej funktionstestad. Torrsprickor. Senare målning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
437678. GOLVUR, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 685