SEKRETÄR, 1900-talet.

SEKRETÄR, 1900-talet.
4376767. SEKRETÄR, 1900-talet.

Höjd ca 95 cm
Bredd ca 80 cm
Djup ca 45 cm.

repor, märken, nött, ett ben ostadigt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 95 cm
Bredd ca 80 cm
Djup ca 45 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 131