PICKNICKSET, för 4 personer, porslin/plast, 1900-tal.

4376646. PICKNICKSET, för 4 personer, porslin/plast, 1900-tal.

Längd 53 x 37 cm.

Väskan trasig på insidan, bruksskick, ytsmuts, rottingskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53 x 37 cm.

Antal besök: 187