Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
KONSTANTINA ORLOFF. Komposition, olja på pannå, signerad Orloff och daterad -59.
437656. KONSTANTINA ORLOFF. Komposition, olja på pannå, signerad Orloff och daterad -59.
15x23 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
15x23 cm.
Garpenhus Auktioner
1 126