KONSTANTINA ORLOFF. Komposition, olja på pannå, signerad Orloff och daterad -59.

437656. KONSTANTINA ORLOFF. Komposition, olja på pannå, signerad Orloff och daterad -59.

15x23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

15x23 cm.

Antal besök: 1 126