GITARR, akustisk, Kapok, Kina.

4376544. GITARR, akustisk, Kapok, Kina.

Längd ca 96 cm.

Repor och smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 96 cm.

Repor och smärre slitage.

Antal besök: 218