STOL, rokokostil, 1900-tal.

STOL, rokokostil, 1900-tal.
4376532. STOL, rokokostil, 1900-tal.

Lös textilklädd sits.
Sitthöjd ca 45, rygghöjd ca 103 cm.

Brukslitage, märken, midre fläckar. Textilklädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös textilklädd sits.

Antal besök: 146