HERRJACKA OCH FLEECE, Gant.

HERRJACKA OCH FLEECE, Gant.
4376407. HERRJACKA OCH FLEECE, Gant.

Jacka, "Two in one Sport Parka", rygglängd 85, ärm innerlängd 55 cm
Storlek XL
Fleece "Rugger by Gant", rygglängd 75, ärm innerlängd 58 cm
Storlek XXL.

Bruksskick, ytslitage, ytsmuts/fläckar, framförallt plå fleecen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek XL
Storlek XXL.

Antal besök: 314