BO ÅKE ADAMSSON. FÄRGLITOGRAFIER, 3 st, signerade, numrerade.

4376331. BO ÅKE ADAMSSON. FÄRGLITOGRAFIER, 3 st, signerade, numrerade.

Nummer 210/260, 174/260, 162/260
Bildmått 12,5 x 16,5 cm
Rammått ca 25 x 29 cm.

Bo Åke Adamsson (Född 1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 12,5 x 16,5 cm
Rammått ca 25 x 29 cm.

Bo Åke Adamsson (Född 1941)

Antal besök: 248