PUDELSTOL. 1800-tal.

PUDELSTOL. 1800-tal.
4376318. PUDELSTOL. 1800-tal.

Mått ca 44 x 44 cm.
Höjd ca 71 cm.
Sitthöjd ca 41 cm.

Bruksslitage, märken samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4376318. PUDELSTOL. 1800-tal.

Mått ca 44 x 44 cm.
Höjd ca 71 cm.
Sitthöjd ca 41 cm.

Antal besök: 181