MATGRUPP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

4376304. MATGRUPP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Bord höjd ca 74 cm, storlek ca 120 cm
1 extra skiva á 40 cm
6 stolar höjd 95 cm, sitthöjd 44 cm.

Bord med fläckar, repor, pappersrester
Storlar med repor, märken samt fläckar på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 extra skiva á 40 cm

Antal besök: 742