SPELBORD, björk, 1800-tal.

SPELBORD, björk, 1800-tal.
4376291. SPELBORD, björk, 1800-tal.

höjd 78 cm, längd 89 cm, bredd 49 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 291