OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4376264. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Sjölandskap med hus, signerad,
107x136 cm
109x138 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

107x136 cm
109x138 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 147