STRING HYLLA - 2 hyllplan med sarg/kant svart string, teak laminat, 1900talets mitt.

4376151. STRING HYLLA - 2 hyllplan med sarg/kant svart string, teak laminat, 1900talets mitt.

Höjd gavlar 50cm
Hyllplan 58x30.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd gavlar 50cm
Hyllplan 58x30.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 261