HERRBYRÅ, 4-lådig, nyrenässans, 1800/1900-tal.

437599. HERRBYRÅ, 4-lådig, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Låsbar på ena sidan.
Höjd 89 cm, bredd 107 cm, djup 58 cm.

Fläckar, skador, mindre detalj saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låsbar på ena sidan.

Nycklar saknas.

Antal besök: 484