SOFFBORD, SPEGLAT 1900-TAL.

SOFFBORD, SPEGLAT 1900-TAL.
4375867. SOFFBORD, SPEGLAT 1900-TAL.

Den speglade cirkulära toppen upphöjd på en svart metallram, 38 cm höjd, 71 cm diameter.

Spegelförsilvring har försämrats, annars allmänna märken och slitage står i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 97