TRE MANTELKLOCKOR I FRANSK STIL (3).

4375748. TRE MANTELKLOCKOR I FRANSK STIL (3).

Den första en bronsad klocka med mor- och barndekoration, 24 cm bred, ett annat ett förgyllt metallexempel överträffat med en sittande figur, med nyckel och pendel, 32 cm hög, och en förgylld metallstaffli med ansiktsmaskdekoration, 25 cm hög, två med batterirörelser (3).

Vi kan inte garantera arbetsförhållandena för någon klocka, normalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 144