4375710. EN SAMLING KONSTVERK OCH SAMLAROBJEKT (ANTAL).
För att inkludera en röd metallvägverkslampa, en Besway-knivrengörare, ett par smörklappar, en smörpress huggen med en ko, en domino-uppsättning av ben och ebenholts, ett litet japanskt lackerat bordsskåp, 17 cm brett, en gångkäpp med vit metallkrage, 92 cm lång, en James Wilson Booth gjuten metallplatta, 23 cm x 19 cm, sex viktorianska indragningar från 1839 till 1885 och med Edward VII -indragningar daterad 1902, två referensböcker för antikvitetssamlare: The Artist's Daughter A Fictionalized Memoir of Ellen Churchyard och Leonard Squirrell The Last of the Norwich School. (antal).
Klyvar/brytningar på skåpet, rostar mot lampan, okänt om domino-setet är komplett, slitage på käppen, annars allmänt slitage och märken som står i proportion till ålder.