SPEGELSKÅP, 1930/40-tal.

SPEGELSKÅP, 1930/40-tal.
437558. SPEGELSKÅP, 1930/40-tal.

Hörnskåp,
2-delat.

Ålders samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hörnskåp,
2-delat.

Ålders samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 086