CHIFFONJE, 1900-tal.

CHIFFONJE, 1900-tal.
4375577. CHIFFONJE, 1900-tal.

Höjd ca 128 cm
Bredd ca 116 cm
Djup ca 52 cm.

repor, nött, 2 ben saknas, låset kärvar, handtag lösa/saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
4375577. CHIFFONJE, 1900-tal.

Höjd ca 128 cm
Bredd ca 116 cm
Djup ca 52 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 245