MONTSERRAT CASACUBERTA. Stilleben.

4375560. MONTSERRAT CASACUBERTA. Stilleben.

Aquatint på papper.
Signerad och numrerad 35/65. På baksidan, titeln och numrerad.
76x56,5 cm.

I gott skick. Små veck på sidorna.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Aquatint på papper.
76x56,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M07
Antal besök: 55