MANEL ANORO. Stilleben.

MANEL ANORO. Stilleben.
4375526. MANEL ANORO. Stilleben.

Litografi.
Signerad och numrerad 78/90.
54x82 cm.

I gott skick. Träram, med mindre skador.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi.
Signerad och numrerad 78/90.
54x82 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
SP - Subastas Presencial
Antal besök: 139