JOAN PALET. Ansiktsbild.

JOAN PALET. Ansiktsbild.
4375415. JOAN PALET. Ansiktsbild.

Pastell på papper.
Signerad och dedikerad. På baksidan, daterad 1982.
25x25 cm.

Räv. Träram med skyddande skärm. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Pastell på papper.
25x25 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 205