PHILIP STANTON. Stilleben.

PHILIP STANTON. Stilleben.
4375379. PHILIP STANTON. Stilleben.

Litografi.
Signerad och motiverad ”P.A. I/XXX ”.
60x90 cm.

I gott skick. Målad träram med skyddande skärm. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi.
60x90 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 311