JORGE CASTILLO. Siffror.

JORGE CASTILLO. Siffror.
4375375. JORGE CASTILLO. Siffror.

Penna, gouache och utskärningar på papper.
Signerad, daterad 1999 och numrerad 13/25.
55x75 cm.

I gott skick. Träram med skyddande skärm. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Föremålet finns i Barcelona, Spanien

55x75 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C6 Rosellón
Antal besök: 46

Andra intressanta föremål