AMADEO GABINO. Utan titel.

AMADEO GABINO. Utan titel.
4375373. AMADEO GABINO. Utan titel.

Litografi.
Signerad, daterad 1961 och numrerad 163/195.
48x38 cm.

I gott skick. Träram med skyddande skärm, med defekter och fläckar av fukt. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Föremålet finns i Barcelona, Spanien

Litografi.
48x38 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - D
Antal besök: 11

Andra intressanta föremål