ROBERTO ORTUÑO PASCUAL. ”Damen i trädgården”.

4375357. ROBERTO ORTUÑO PASCUAL. ”Damen i trädgården”.

Litografi.
Signerad och numrerad 237/250. På baksidan, med titeln ”Lady in the Garden”.
57,5x48,5 cm.

I gott skick. Små kinkar i hörnen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi.
57,5x48,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M07
Antal besök: 123