Bismarcklänk med 9 berlocker, 18K guld, säkerhetslås.
Stämplad kattfot SGT 18K G9 (1957)
Berlocker i form av hjärta, Nefertiti, träsko, boll, hänge med rosa sten, sjöhäst, tärning, tax samt hästsko.
Berlocker guldstämplade.
Länkens bredd ca 4,96 mm
Längd ca 19 cm
Total vikt ca 18,53 gram.
Ytslitage.
Berlocker guldstämplade.
Länkens bredd ca 4,96 mm
Längd ca 19 cm
Total vikt ca 18,53 gram.
Ytslitage.