BISMARCKLÄNK MED BERLOCKER, 18K guld, 1957.

4375349. BISMARCKLÄNK MED BERLOCKER, 18K guld, 1957.

Bismarcklänk med 9 berlocker, 18K guld, säkerhetslås.
Stämplad kattfot SGT 18K G9 (1957)
Berlocker i form av hjärta, Nefertiti, träsko, boll, hänge med rosa sten, sjöhäst, tärning, tax samt hästsko.
Berlocker guldstämplade.
Länkens bredd ca 4,96 mm
Längd ca 19 cm

Total vikt ca 18,53 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Berlocker guldstämplade.
Länkens bredd ca 4,96 mm
Längd ca 19 cm

Total vikt ca 18,53 gram.

Ytslitage.

Antal besök: 301