MODEST CUIXART. Utan titel.

MODEST CUIXART. Utan titel.
4375320. MODEST CUIXART. Utan titel.

Tryckt sidenhalsduk.
Signerad och daterad 1982.
76x77 cm.

I gott skick. Aluminiumram med skyddande skärm. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Föremålet finns i Barcelona, Spanien

Tryckt sidenhalsduk.
Signerad och daterad 1982.
76x77 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C2 Rosellón
Antal besök: 50

Andra intressanta föremål