BORDSSKEDAR, SEX STYCKEN VIKTORIANSKA SILVERFIOLMÖNSTER.

4375313. BORDSSKEDAR, SEX STYCKEN VIKTORIANSKA SILVERFIOLMÖNSTER.

Stämplad Charles Lias, London, 1841. Initierad ”M” till handtagen. Längd 18cm, Total vikt 9.3ozt. (6).

Allmän ålder och användningsslitage, med märken, repor och bucklor på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 194