CATALAN SCHOOL, 20TH CENTURY. Flodutsikt.

4375307. CATALAN SCHOOL, 20TH CENTURY. Flodutsikt.

Olja på duk.
Signerad ”Coll”.
38x46 cm.

Markerad sprickfinish. Ytsmuts. Träram, med brister.

Nej, betalas av säljaren

Föremålet finns i Barcelona, Spanien

Olja på duk.
Signerad ”Coll”.
38x46 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - C
Antal besök: 68

Andra intressanta föremål