SILVERFÖREMÅL, Vikt 445 gram.

SILVERFÖREMÅL, Vikt 445 gram.
4375245. SILVERFÖREMÅL, Vikt 445 gram.

Vas, skedar, dosa, supkopp.
Vas höjd 13,5, diameter 10 cm.

Bruksslitage. Skador och garvyr förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, skedar, dosa, supkopp.

Antal besök: 292