GOLVLAMPA, BORÉNS 7229, MÄSSING.

4375243. GOLVLAMPA, BORÉNS 7229, MÄSSING.

Bottenmärkt "Boréns 7229".
Maxhöjd: 133cm.

Bruksslitage, anlupen, repor, färgstänk, bucklor på lampans fot samt kupa. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bottenmärkt "Boréns 7229".
Maxhöjd: 133cm.

Antal besök: 462