BORDSLAMPA, plåt, Elidus.

BORDSLAMPA, plåt, Elidus.
4375195. BORDSLAMPA, plåt, Elidus.

6629
Höjd ca 24 cm.
Bredd ca 21 cm.
Djup ca 9 cm.

Ej funktionstestad. Bruksskick, fanerskada. Se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

6629
Höjd ca 24 cm.
Bredd ca 21 cm.
Djup ca 9 cm.

Antal besök: 91